A vásárlók értékelése alapján 2024-ben 10. alkalommal lettünk Magyarország legjobb internetes könyváruháza.

Ország Boltja 2024 Minőségi díj Szórakozás és kikapcsolódás kategória I. Helyezett

Megjelenés:
2025.03.31.
ISBN:
9789631443318
Kiadó:
Magvető Kiadó
Nyelv:
magyar
Oldalszám:
192
Tömeg
200 g/db

Szaniszló Judit történetei egyszerre ismerősek és meglepőek. Az egyedüllét kiszámíthatóságában is meghökkentő mindennapjairól tudósítanak. A kötet figurái egy budapesti bérház lakói és a környéken megforduló emberek. J. se nem főhős, se nem mellékszereplő. Hol a számvizsgáló bizottság tagjaként kéredzkedik be egy négyemeletes ház minden lakásba, hol kutyatulajdonosként járja be a Városligetet és környékét. J., miközben bárki lehet, alakváltozásai közben folyamatosan megfigyel: sorsokat képzel el másoknak és talán saját magának is. A másik ember üdítően szorongató könyv arról, hogy néha éppen a magány köt minket össze egymással. A kötet szövegeit a szerző fényképei egészítik ki.

30%
4 499 Ft
3 149 Ft
Kezdete: 2026.04.28   Visszavonásig érvényes!
Összehasonlítás
Könyvespolcra teszem.
Ajánlom
Nyomtat
Várható szállítási idő: 2-4 munkanap

Adatok

Szerző:
Szaniszló Judit
Várható szállítási idő:
2-4 munkanap

A szerző további könyvei

-30%
3 499 Ft
2 449 Ft

Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

AZ ÖN ÁLTAL MEGTEKINTETT KÖNYVEK