A vásárlók értékelése alapján 2024-ben 10. alkalommal lettünk Magyarország legjobb internetes könyváruháza.

Ország Boltja 2024 Minőségi díj Szórakozás és kikapcsolódás kategória I. Helyezett
újdonság

Én és az érzéseim - Kedves vagyok... és nem undok

Szerző Honor Head
Honor Head - Én és az érzéseim - Kedves vagyok... és nem undok
újdonság

Én és az érzéseim - Kedves vagyok... és nem undok

Szerző Honor Head
Kötésmód:
kemény kötés
Megjelenés:
2026.05.05.
ISBN:
9789634836544
Kiadó:
Napraforgó 2005
Nyelv:
magyar
Oldalszám:
24
Tömeg
315 g/db

A kedvesség a boldog gyermeki viselkedés egyik alapja. De nem könnyű mindig annak lenni - és mit is jelent valójában a kedvesség? A Kedves vagyok... és nem undok! segít a gyerekeknek felfedezni, hogyan lehetnek jószívűek, empatikusak és hogyan kezeljék azokat a pillanatokat, amikor morcosnak vagy undoknak érzik magukat.
Tigris történetét követve a gyerekek elkezdik megérteni, hogyan lehetnek segítőkészek, tisztelettudók és udvariasak - és miért fontosak ezek az értékek. A könyv azt is bemutatja, mit jelent kedvtelennek vagy tapintatlannak lenni, és segít megbirkózni a negatív érzelmekkel.
A mentálhigiénés szakemberrel együttműködésben készült Kedves vagyok... és nem undok! olyan önismerettel és szókinccsel vértezi fel a kisgyermekeket, amelyre szükségük van érzéseik kifejezéséhez, előrejelzéséhez és kezeléséhez.

30%
2 490 Ft
1 743 Ft
Kezdete: 2026.05.11   Visszavonásig érvényes!
Összehasonlítás
Könyvespolcra teszem.
Ajánlom
Nyomtat
Várható szállítási idő: 2-4 munkanap

Adatok

Szerző:
Honor Head
Várható szállítási idő:
2-4 munkanap

Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

AZ ÖN ÁLTAL MEGTEKINTETT KÖNYVEK